SGK ile Ziraat Bankası anlaştı. Emekliye müjde geldi. Emekli banka promosyonunda kasım ayı rüzgarı. Ziraat Bankası emekli promosyon rakamını güncelledi. Ziraat Bankası emekli promosyon ücreti ne kadar?

Kamu bankaları da teker teker emekli banka promosyon rakamlarını güncelliyor. Özel bankalardan sonra Ziraat Bankası da kasım ayında emekli banka promosyon rakamını güncelledi ve yeni oranı duyurdu.

Google Haberlere Abone ol
SGK ile Ziraat Bankası anlaştı. Emekliye müjde geldi. Emekli banka promosyonunda kasım ayı rüzgarı. Ziraat Bankası emekli promosyon rakamını güncelledi. Ziraat Bankası emekli promosyon ücreti ne kadar? - Resim: 1

Bankaların promosyon yarışı devam ederken 1 Kasım itibariyle ödemeler güncellenmeye başladı. Özel bankaların emekli promosyon yarışına kamu bankaları da dahil oldu. SGK tarafından verilen karar ile kamu bankaları emekli promosyon ücretleri arttırıldı. Yaklaşık 13 milyon emekliye ek gelir sağlayan promosyonda yeni dönem başladı.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), promosyonda taban tutarları güncellediğini ve 19 banka ile protokolleri yeniden imzalayacağını açıkladı. Yüksek promosyondan yararlanmak isteyen milyonlarca SSK ve Bağ-Kur emeklisi en yüksek emekli promosyonu veren bankaları merakla araştırıyor.

Temmuz'da yapılan emekli zammından sonra emeklilerin promosyonlarında artış yapıldı. Öyle ki 750 TL bandında başlayan promosyonlar kampanyalarla 10 bin TL'ye kadar ulaştı.

Özel bankalar geçtiğimiz aylarda müşteri kapma yarışına girmiş ve kamu bankalarını geride bırakmıştı. Yaşanan son gelişmelerle birlikte bankaların promosyon yarışına kamu bankaları da katıldı.

Söz konusu tutarları almak isteyen emeklilerin bankalara "3 sene boyunca maaşımı sizden alacağım" sözünü vermesi yeterli olacak. Açıklanan yeni tutarlar ile birlikte emekliye asgari emekli promosyonu 5.000 TL oldu.

Ziraat Bankası emekli promosyonu ne kadar?