Satılık Ev İlanı Tekirdağ'ı Salladı. Böyle ilan ne görüldü ne duyuldu. Çorlu'daki satılık konut ilanını görenler gözlerine inanamadı

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesi verilen bu satılık ev ilanını konuşuyor. Görenler bir daha bakıyor. İlanı veren kişi ise 35 yaşındaki ev sahibi Özge Şeker. İlanı dairesine asan Şeker, alt kattaki komşuların gürültüsünden şikayetçi olunca ilginç bir ilanla evini satışa çıkardı.

Google Haberlere Abone ol
Satılık Ev İlanı Tekirdağ'ı Salladı. Böyle ilan ne görüldü ne duyuldu. Çorlu'daki satılık konut ilanını görenler gözlerine inanamadı - Resim: 1

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde 35 yaşındaki Özge Şeber adlı kadın, oturduğu sitede komşularının yaptığı gürültüden rahatsız olduğunu belirterek evini satışa çıkardı.

Satışa çıkarırken de öyle bir ilan verdi ki, görenler bir kez daha baktı.

Çorlu'da özel bir firmada çalışan Özge Şeber, Zafer Mahallesi'nde 1 yıldır oturduğu sitedeki dairesini komşularının gürültü yaptığı gerekçesiyle satışa çıkardı.

5 katlı binanın en üst katında oturan Şeber, satılığa çıkardığı dairesinin balkonuna evinin satılık olduğuna dair yazı astı.

Komşularının yaptığı gürültülerden rahatsız olduğunu ve site yönetimine yaptığı şikayetlerden bir sonuç alamadığını söyleyen Şeber, polise yaptığı başvurudan da bir sonuç çıkmadığını belirtti. 

Şeber'in satışa çıkardığı ilanda ise şu yazı yer aldı:

Kaynak: DHA