Satılık ev ilanı Çorlu'yu salladı. Böyle ilan ne görüldü ne de duyuldu. Görenler bir kez daha baktı. Tekirdağ'ın Çorlu ilçesindeki satılık ev ilanını görenler gözlerine inanamadı

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesi verilen bu satılık ev ilanını konuşuyor. Görenler bir daha bakıyor. İlanı veren kişi ise 35 yaşındaki ev sahibi Özge Şeker. İlanı dairesine asan Şeker, alt kattaki komşuların gürültüsünden şikayetçi olunca ilginç bir ilanla evini satışa çıkardı.

Google Haberlere Abone ol
Satılık ev ilanı Çorlu'yu salladı. Böyle ilan ne görüldü ne de duyuldu. Görenler bir kez daha baktı. Tekirdağ'ın Çorlu ilçesindeki satılık ev ilanını görenler gözlerine inanamadı - Resim: 1

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde 35 yaşındaki Özge Şeber adlı kadın, oturduğu sitede komşularının yaptığı gürültüden rahatsız olduğunu belirterek, 'Satılık. Alt kattaki kötü insanlardan dolayı daha kötü insanlara satılıktır' yazısı asarak dairesini satışa çıkardı.

Çorlu'da özel bir firmada çalışan Özge Şeber, Zafer Mahallesi'nde 1 yıldır oturduğu sitedeki dairesini komşularının gürültü yaptığı gerekçesiyle satışa çıkardı.

5 katlı binanın en üst katında oturan Şeber, satılığa çıkardığı dairesinin balkonuna, "Satılık. Alt kattaki kötü insanlardan dolayı daha kötü insanlara satılıktır' yazısı astı.

Komşularının yaptığı gürültülerden rahatsız olduğunu ve site yönetimine yaptığı şikayetlerden bir sonuç alamadığını söyleyen Şeber, polise yaptığı başvurudan da bir sonuç çıkmadığını belirtti.