Sararmış yastıkları bembeyaz yapan yöntem bulundu: Bir miktar dökmeniz yeterli. Sapsarı olmuş yastıklar şipşak beyazlayacak. Sararmış yastık nasıl temizlenir?

Gece boyunca saçlarımızdan ve cildimizden salgılanan doğal yağların zamanla kumaş üzerinde birikmesi sonucu yastıklar sararır. Biz de onu beyazlatmanın yollarını ararız. Bu doğal yöntemle yastıklarınız bembeyaz olacak. İşte sararmış yastıkları bembeyaz yapan yöntem

Google Haberlere Abone ol
Sararmış yastıkları bembeyaz yapan yöntem bulundu: Bir miktar dökmeniz yeterli. Sapsarı olmuş yastıklar şipşak beyazlayacak. Sararmış yastık nasıl temizlenir? - Resim: 1

Yatak yastıklarının zamanla oluşma eğiliminde olduğu soluk sarı renk, ter, tükürük, saçınızdan ve cildinizden gelen doğal yağlar ve hatta cilt ve saç ürünü kalıntıları da dahil olmak üzere uyurken emdikleri nemden kaynaklanır. Yastıkların sararması tamamen normal olsa da aslında hoş değildir.

Sararmış yastıkları bembeyaz yapmak adına çeşitli ürünler deneriz. Çamaşır suyu kullanmanın yastıkları beyazlatacağını ve bembeyaz yapacağınızı düşünseniz de çözüm bu değil. Çamaşır suyu, vücut yağlarını kumaştan uzaklaştıracak kadar güçlü değildir ve zamanla kumaşa zarar verebilir. Bu doğal yöntemle sararmış yastıklarınız bembeyaz olacak!

İşte sapsarı olmuş yastık kılıflarını şipşak beyazlatan o yöntem…