Şampiyonlar Ligi'nde bir devir kapandı. Champions Leauge 19 yıl sonra ilk kez Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo olmadan başlıyor İşte Şampiyonlar Ligi ilk hafta maçları

Atatürk Olimpiyat Stadı'nda finali yapılacak Şampiyonlar Ligi 2022-2023 sezonu başlıyor. Şampiyonlar Ligi'nde 19 yıl sonra bir ilk yaşanacak. Şampiyonlar Ligi gol kralı, asist efsanesi Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo olmadan başlıyor.

Google Haberlere Abone ol
Şampiyonlar Ligi'nde bir devir kapandı. Champions Leauge 19 yıl sonra ilk kez Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo olmadan başlıyor İşte Şampiyonlar Ligi ilk hafta maçları - Resim: 1

Avrupa'nın en büyük futbol organizasyonu olan Şampiyonlar Ligi bu akşam oynanacak karşılaşmalarla 2022-2023 sezonuna başlıyor. Futbolun yaşayan en büyük efsanelerinden biri olarak kabul edilen Portekizli yıldız Cristiano Ronalo, 19 yıldır ilk kez Şampiyonlar Ligi'nde forma giyemeyecek.

Real Madrid forması ile Devler Ligi'nde kırılmadık rekor bırakmayan süperyıldız bu yıl Manchester United forması ile Şampiyonlar Ligi'nde oynamayacak.

Kaynak: Medyatava