Sahada koşuyorlar, yatakta çuvallıyorlar! Seks araştırmasında futbolcuları çıldırtacak sonuç. En çok seks yapan ve en çok orgazm olan sporcular belli oldu.

İngiltere medyasında çıkan bir haber futbolcuları oldukça kızdıracak. Yapılan bir araştırmanın sonuçlarını açıklayan haberde en çok seks yapan ve orgazm olan sporcuların futbolcular olmadığı ortaya çıktı. Listenin başında golf oynayanlar var, sonraki sıradakiler ise oldukça ilginç...

Google Haberlere Abone ol
Sahada koşuyorlar, yatakta çuvallıyorlar! Seks araştırmasında futbolcuları çıldırtacak sonuç. En çok seks yapan ve en çok orgazm olan sporcular belli oldu. - Resim: 1

İngiltere basınında yer alan dikkat çeken haberde en çok seks yapan ve orgazm olan hangi dallarda yer alan sporcular olduğu araştırıldı. Sanılanın aksine listenin zirvesinde futbolcular yer almadı. Hatta ikinci sırada da futbolcular yok. Listenin zirvesinde yer alan seksten en çok zevk alan ve orgazm olan sporcuların golfçüler olduğu ortaya çıktı.

Futbolcular, bazı atlet arkadaşları kadar sıklıkla orgazma ulaşamasa da en çok orgazm olanlar listesinin üst sıralarında yer alıyor.