Sadece 53 gün evli kalan Merve Boluğur ile Mert Aydın'ın boşanma detayları ortaya çıktı! Bana kimse kural koyamaz demişti işte ayrılığın perde arkası

Oyuncu Merve Boluğur ile müzisyen Mert Aydın'ın boşanma kararı çok konuşulmuştu. Sadece 53 gün süren evliliği boşanmaya götüren detaylar ortaya çıktı. İşte Merve Boluğur ile Mert Aydın ayrılığının perde arkası!

Google Haberlere Abone ol
Sadece 53 gün evli kalan Merve Boluğur ile Mert Aydın'ın boşanma detayları ortaya çıktı! Bana kimse kural koyamaz demişti işte ayrılığın perde arkası - Resim: 1

Nikahın ertesi gününden itibaren "Bana kimse kural koyamaz, sıkıntıya giremem" sözleri Merve Boluğur'un başına bela oldu. Geçtiğimiz hafta boşanma kararı olan Boluğur ile Mert Aydın çifti her yerde el ele gidiyordu. Mutlu bir çift görüntüsü veren Merve Boluğur ile Mert Aydın neden ayrıldı?

2. Sayfa'nın iddiasına göre çift arasında ilk patlak veren sorun Merve Boluğur'un nikah sonrası söylediği "Bana kimse kural koyamaz. Sıkıntıya gelemem" sözleri oldu. Boluğur ile Aydın arasındaki ilk patlak veren sorun buydu.

Merve Boluğur , kendisinin 'ilk kuralını' 2. Sayfa'ya göre Aydın'a şöyle anlattı; "İstediğim vakit uyanırım ev işleriyle istediğim zaman ilgilenirim. Sıkıntıya gelemem üstüme gelme."