Rakamı duyanlar döviz bürosuna koşacak. Ünlü ekonomist Selçuk Geçer dolarda zengin ettirecek tren kalkıyor dedi, aralık ayında ulaşacağı seviyeyi açıkladı

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer yaptığı açıklamalarıyla gündeme damga vurmaya devam ediyor. Gelen son habere göre dolar ile ilgili verdiği yüksek tahminlerle bilinen Geçer, aralık ayında doların ne kadar olacağını söyledi. Doları olanlar dikkat etsin! İşte detaylar..

Google Haberlere Abone ol
Rakamı duyanlar döviz bürosuna koşacak. Ünlü ekonomist Selçuk Geçer dolarda zengin ettirecek tren kalkıyor dedi, aralık ayında ulaşacağı seviyeyi açıkladı - Resim: 1

Yaptığı açıklamalarıyla gündem olan Selçuk Geçer, sosyal medya üzerinden açıklamalar yapmaya devam ediyor. Doların artık daha fazla yükselme şansının olmadığını söyleyen Geçer, ABD’de enflasyonun gerileme sinyalini vermişti.

DOLAR HER AN 35 TL’LERE VURABİLİR

Ekonomist Selçuk Geçer yaptığı açıklamasında, “Çünkü görünen o ki ABD’deki enflasyon frenlenmiş gibi. Önümüzdeki aylarda oluşabilecek olağanüstü durumları da bir şerh olarak kenarı koyuyorum. Dünyada dolar düşecek ama Türkiye’de dolar TL karşısında değer kazanarak 35 liralara her an vurabilir. Bu bugünde olabilir, yarın da olabilir 3 ay sonra da olabilir” dedi.