PTT'den emekliyi sevindiren karar. Yarış kızıştı, PTT emekli banka promosyon rakamını güncelledi. Emekliler ve EYT'den emekli olacak olanlar dikkat. PTT emekli promosyonu ne kadar?

Hem şu anda emekli olanlara hem de yakında EYT'den emekli olacak olanlara güzel haberi PTT'den geldi. PTT, emekli banka promosyonları rakamlarını güncelledi. İşte maaşını PTT'den alacak olan emekliye verilecek olan banka promosyon ücreti.

Google Haberlere Abone ol
PTT'den emekliyi sevindiren karar. Yarış kızıştı, PTT emekli banka promosyon rakamını güncelledi. Emekliler ve EYT'den emekli olacak olanlar dikkat. PTT emekli promosyonu ne kadar? - Resim: 1

Milyonlarca vatandaşın emekli olmak için beklediği EYT düzenlemesi netleşirken, bankaların maaş promosyon kampanyası da hızla devam ediyor. Son olarak PTT de yarışa dahil olarak müşterilerine rekor bir rakam sundu. İşte bütün ayrıntılar...

Posta ve Telgraf Teşkilatı'ndan (PTT) emeklileri sevindirecek haber geldi. Kamu ve özel bankalar tarafından sağlanan emekli promosyon kampanyaları yeni yıldan itibaren güncellendi. Açıklama geldi ve yeni oran duyuruldu. Kimliğiyle beraber PTT şubelerine giden emekliler, PTT'ye 3 yıllık maaş sözü verdiği takdirde promosyon ücretini alabilecekler.