Promosyon rekoru kıran Akbank'tan emekliyi üzecek haber. Akbank'ın 50 bin lirası emekliyi çıldırttı! Emekliler bundan sonra Akbank ATM'lerinden bu işlemi yapamayacak

Akbank, bir süre önce başlattığı emekli promosyonu kampanyasıyla emeklinin yüzünü güldürmüştü. Fakat şimdi yeni aldığı bir karar emeklileri kızdırdı.

Google Haberlere Abone ol
Promosyon rekoru kıran Akbank'tan emekliyi üzecek haber. Akbank'ın 50 bin lirası emekliyi çıldırttı! Emekliler bundan sonra Akbank ATM'lerinden bu işlemi yapamayacak - Resim: 2

50 BİN LİRA SINIRI

Paramedya'nın haberine göre banka, 50 bin liranın altınında çekilecek paralar için gişeden hizmet vermeyecek. 49.999 liraya kadar olan para çekme işlemi sadece ATM makinalarından yapılacak.

Son promosyon kampanyası ile yaklaşık 500 bine yakın emekli müşteri edinen Akbank’ın bu uygulamasından en çok yaşlı emeklilerin mağdur olduğu belirtiliyor.

Akbank yetkilileri ise söz konusu uygulamanın sadece emekliler için değil diğer müşteriler içinde geçerli olduğunu söylüyorlar. Ancak bankanın bu uygulaması en çok emeklileri mağdur ediyor.

ATM’den para çekemeyen emekliler ile banka görevlileri arasında zaman zaman tartışma çıktığı belirtiliyor. Maaşını Akbank’a taşıyan emekliler bankanın bu uygulamasının kendilerini mağdur ettiğini belirterek son vermesini istiyor.

SIRADAKİ GALERİ

Doların akıbetini yazdı, kıtlık uyarısı yaptı Doların akıbetini yazdı, kıtlık uyarısı yaptı