Piyasa kahini İslam Memiş “Keklik gibi avlanacaksınız” deyip, uyardı. Kat kat kazandıran yatırım aracını açıkladı: 'Ne altın ne dolar! Dövizden kat kat fazla kazandırıyor'

Yatırım ve altın denilince akıllara gelen Altın ve Piyasa Uzmanı İslam Memiş tarafından flaş bir açıklama geldi. Uzman isim yatırım yapmak isteyenlere önemli uyarılarda bulundu. Yeni yatırım aracının ne altın ne de dolar olduğunu söyleyerek detayları aktardı. Memiş, yatırım yapmak isteyenlere “Keklik gibi avlanacaksınız” diyerek ciddi uyarı yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Piyasa kahini İslam Memiş “Keklik gibi avlanacaksınız” deyip, uyardı. Kat kat kazandıran yatırım aracını açıkladı: 'Ne altın ne dolar! Dövizden kat kat fazla kazandırıyor' - Resim: 1

İslam Memiş, kanalından yayınladığı son uyarısında Dolar ve TL için önemli açıklamalarda bulundu. Bu noktada 2 grubun olduğunu belirten Memiş’in açıklamaları herkesi şaşırttı.

SİZ AKILLI İNSANLARSINIZ!

Dolar/TL kuru 18 lirayı görürken İslam Memiş, yatırım yapacaklar için Temmuz ve Ağustos aylarının tatil ayı olarak değerlendirmelerini söyledi. Dolara ilişkin yüksek tahminler yapanlara “Akıllı olun” uyarısında bulunan Memiş, dolar analistlerini 2 gruba ayırdı. Memiş, “2 grup var. Biri dolar 30-40 lira olacak diyor. Diğeri 10 lira olacak. Yahu siz akıllı insanlarsınız. Bugün ki ekonomik koşullarda nasıl dolar 10 lira olur? Buna nasıl inanırsınız! Buna inanmanız için enflasyonun 20 olması lazım. Kiranın 3 bin değil bin lira olması lazım. 10 Lira olacakmış! Beklersin. Boşuna bekleme. Dolar 30-40 lira olacakmış. Şovmen bunlar. Dolar yıl sonunda 21 olabilir” dedi.