Pınar Deniz Kaan Yıldırım aşkını bitiren fotoğraf iddiası. Pınar Deniz müstehcen fotoğraf paylaştı ilişki bitti iddialarına Kaan Yıldırım direkt yanıt verdi: Bizi rahat bırakın

Türkiye'nin fenomen dizisi haline gelen Kanad D ekranlarında yayınlanan Yargı dizininin yıldızı Pınar Deniz ile Kaan Yıldırım aşkı herkesi şaşkına uğratmıştı. Ancak bu aşk, bir kare fotoğraf paylaşımı yüzünden bitti. Pınar Deniz'in Instagram hesabından paylaştığı müstehcen fotoğraf ikilinin arasındaki ilişkiyi sona erdirdiği iddia edildi. Basında yer alan haberlerin ardından Kaan Yıldırım açıklama yaptı, Yıldırım'ın açıklamasına Pınar Deniz ise olay yorum yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Pınar Deniz Kaan Yıldırım aşkını bitiren fotoğraf iddiası. Pınar Deniz müstehcen fotoğraf paylaştı ilişki bitti iddialarına Kaan Yıldırım direkt yanıt verdi: Bizi rahat bırakın - Resim: 1

Güzel oyuncu Pınar Deniz ile Kaan Yıldırım arasındaki ilişki hayranlarını da sevindirmişti. Ancak bu sevinç kısa sürdü, iki ünlü isim arasındaki ilişki Pınar Deniz'in Instagram hesabından paylaştığı bir kare fotoğraf nedeniyle sona erdi.

Aşklarını konsere el ele gelerek ilan eden Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz hayranlarını epey heyecanlandırmıştı. Ancak ikili ilişkilerini sonlandırma kararı aldı.

TV100'ün 2. Sayfa programına dayandırdığı habere göre Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım aşkını bitiren müstehcen paylaşım oldu. Kaan Yıldırım'ın bu müstehcen paylaşımı kaldıramadığı söylendi.

Kaynak: Medyatava