Ortalık fena kızıştı: A101, BİM ve ŞOK ayçiçek yağında büyük indirim yarışına girdi. Ayçiçek yağını dip fiyattan o market satışa koydu.

Ayçiçek yağında ipler gerildi. 3 büyük market ayçiçek yağı indirimlerinde sınırları zorladı!

Google Haberlere Abone ol
Ortalık fena kızıştı: A101, BİM ve ŞOK ayçiçek yağında büyük indirim yarışına girdi. Ayçiçek yağını dip fiyattan o market satışa koydu. - Resim: 1

Ayçiçek yağı yıl içerisinde zam furyasından en çok nasibini alan ürünler arasında yerini alırken, ayçiçek yağına gelen bu zamlar pek çok vatandaşın büyük problemler yaşamasına neden olmuştu. Ekonomik açıdan büyük zorlanma durumu içerisinde kalırken, harıl harıl indirimli ayçiçek yağı satın alabilmek için arayışa girmişti.

Ayçiçek yağında yaşanan bu zamlı süreçlerden pek çok market sahibi de misliyle nasibini almıştı. Bazı market sahipleri çözümü ayçiçek yağı satışında kota koymada bulurken, bazı market sahipleri ayçiçek yağı satışını durdurma kararı almıştı.

Ayçiçek yağında yaşanılan bu sancılı sürecin sonuna gelmesinin ardından 3 büyük market büyük bir yarışa girdi ve ayçiçek yağında büyük bir indirim şenliği başladı. İşte ayçiçek yağı fiyatlarındaki son durum...