O dava sonuçlandı! Eniştesinin tecavüzüne uğrayan adamın Müge Anlı'da çıplak fotoğrafları yayınlandı

Gündüz kuşağına damga vuran Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı'yı çileden çıkaran olayda Abdurrahman Çığ eniştesinin tecavüzüne uğramıştı. Canlı yayında çıplak fotoğrafları yayınlandı. Programda açılan dava dün sonuçlandı.

Google Haberlere Abone ol
O dava sonuçlandı! Eniştesinin tecavüzüne uğrayan adamın Müge Anlı'da çıplak fotoğrafları yayınlandı - Resim: 2

Artık daha fazla hem umutlarını hem de parasını İsa'ya kaptırmak istemeyen Abdurrahman evden kaçıyor fakat eniştesine yakalanıyor.!

Evden kaçan Abdurrahman'ı yakalayıp ormana götüren enişte İsa'nın çektiği o fotoğraflar... Bu fotoğrafların hikayesi ise şöyle; enişte İsa, Abdurrahman'ı yakalayıp ormana götürüyor. Önce dövüyor sonra çırılçıplak soyup işkence etmeye başlıyor. Sonrası ise daha da mide bulandırıcı, işin içine istismar ve tecavüz giriyor...Bunlarla da yetinmeyen enişte ailenin kalan fertlerini de 'Abdurrahman'a yaptığımın aynısını size de yaparım' diyerek tehdit etmiş!

Nihayet dava sonuçlandı ve Müge Anlı'da işlenen bir dosya daha kapandı! Abdurrahman Çığ'ı dolandıran, istismar eden, şiddet, işkence ve şantaj, eşi ve çocuklarına şiddet uygulayan İsa 91 yıl hapis cezasına çarptırıldı!

SIRADAKİ GALERİ

Hayalini kuranlar dikkat! Emeklilik iptal olabilir Hayalini kuranlar dikkat! Emeklilik iptal olabilir