O dava sonuçlandı! Eniştesinin tecavüzüne uğrayan adamın Müge Anlı'da çıplak fotoğrafları yayınlandı

Gündüz kuşağına damga vuran Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı'yı çileden çıkaran olayda Abdurrahman Çığ eniştesinin tecavüzüne uğramıştı. Canlı yayında çıplak fotoğrafları yayınlandı. Programda açılan dava dün sonuçlandı.

Google Haberlere Abone ol
O dava sonuçlandı! Eniştesinin tecavüzüne uğrayan adamın Müge Anlı'da çıplak fotoğrafları yayınlandı - Resim: 1

40 yaşındaki Abdurrahman Çığ eniştesinin kendisini evlilik vaadiyle dolandırdığını ve daha sonrasında ormanlık alana götürüp işkence ve tecavüz ettiğini iddia ederek yayına çıkmıştı. Çıplak fotoğraflarıyla başta Müge Anlı olmak üzere tüm Türkiye'yi hüzne boğan Abdurrahman Çığ dosyasında yeni bir gelişme yaşandı.

Burdur'da yaşayan 40 yaşındaki Abdurrahman Çığ isimli erkek ve ailesi Müge Anlı'ya başvurdu. Abdurrahman'ın tek isteği evlenip bir yuva kurmak.

Ablasının 20 yıllık eşi, Abdurrahman'ı evlendireceğini söylemiş ve bunun için 'hazırlıklara' başlamış. Tam eniştesi aracılığıyla biriyle tanışacakken kısmetinin bağlamak için kendisine büyü yapıldığını öğrenen Abdurrahman, Afyonkarahisar'a bir hocaya gitmiş.

Bu sırada hoca kılıklı bir kişi tarafından okunup üflenen Abdurrahman Çığ, kısmetinin açıldığını düşünüp evleneceği günü beklemeye başlamış. Abdurrahman Çığ'ın dediğine göre bu süreçte parça parça 500 bin TL'lik senet imzalıyor eniştesi İsa adına...

Birçok kez kredi çekip senetlere imza atan Abdurrahman'a enişte İsa, Suriye uyruklu bir kadın bulduğunu söylüyor. Selva isimli kadının enişte İsa ile de bir ilişkisi olduğu iddia ediliyor. Bu yüzden aile bu kızı istememiş fakat her şey için çok geç... Çünkü bu kadın çoktan 10 bin TL'yi kapmış bile...