Müge Anlı'yı sinirden delirten olay. 4 çocuğunu bırakıp 3 çocuklu adama kaçan Aslı'ya sert tepki gösterdi: Sen gelip kocamızı mı mutlu edeceksin?

Türkiye'nin fenomen televizyon programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yine ilginç bir olay yaşandı. Müge Anlı, 4 çocuğunu bırakarak 3 çocuk babası İlhan isimli kişiye kaçan Aslı, "Karısıyla mutsuzdu" deyince Müge Anlı çıldırdı: Her kocamızla mutsuz olduğumuzda sen gelip kocamızı mı mutlu edeceksin? Seni hiç ilgilendirmez!

Google Haberlere Abone ol
Müge Anlı'yı sinirden delirten olay. 4 çocuğunu bırakıp 3 çocuklu adama kaçan Aslı'ya sert tepki gösterdi: Sen gelip kocamızı mı mutlu edeceksin? - Resim: 1

Türkiye'nin en çok izlenen sabah kuşağı programı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yine ilginç bir konu ele alındı. 4 çocuğunu bırakarak 3 çocuk sahibi olduğu öğrenilen İlhan isimli bir kişiye kaçan Aslı'nın savunması Müge Anlı'yı çileden çıkardı.

4 çocuğunu bırakan Aslı, yaşananlarla ilgili kendisini savundu. Kaçtığı 3 çocuk babası İlhan'ın eşi ile mutsuz olduğunu söyleyen Aslı, "O yüzden kendisi geldi" deyince programın sunucusu Müge Anlı çileden çıktı. Olayın diğer tarafı İlhan ise eşi Çiğdem'in hamile olduğunu söylemesi üzerine evine geri döndü.


Kaynak: Medyatava