Motorine bu gece bir zam daha. Motorin fiyatları uçtu gidiyor bu gece yarısından itibaren motorin litre fiyatı 27 lirayı aşacak 7 Ekim 2022 işte güncellenen akaryakıt fiyatları listesi

Son iki günde 2 lira 47 kuruş zamlanan motorine üçüncü kez zam geliyor. Sektör kaynaklarından alınan bilgiye göre bu gece yarısından itibaren motorin grubuna bir zam daha gelecek. Benzine ise zam gelmeyecek.

Google Haberlere Abone ol
Motorine bu gece bir zam daha. Motorin fiyatları uçtu gidiyor bu gece yarısından itibaren motorin litre fiyatı 27 lirayı aşacak 7 Ekim 2022 işte güncellenen akaryakıt fiyatları listesi - Resim: 1

Son 48 saatte benzin ve motorin grubuna iki kez zam gelmişti. Motorine dün gece 1 lira 39 kuruş, önceki gece de 1 lira 10 kuruş zam yapılmıştı. Bu gece yarısından itibaren ise motorin litre fiyatı 1 lira 53 kuruş daha zamlanacak. Son 3 günde motorine yapılan toplam zam 4 lirayı aşacak.

Bu gece yapılacak zamla birlikte motorin litre fiyatı 27 lirayı aşacak. Benzinin litre fiyatı iki gündür yapılan zamlarla 20 lirayı aşmıştı. İşte bu gece yarısı gelecek zamla birlikte İstanbul, Ankara ve İzmir'de yeni motorin fiyatları:

Kaynak: Medyatava