Motorine bir indirim daha! 31 Mart motorin, benzin, LPG güncel fiyatları. İstanbul Opet, BP, Shell, Petrol Ofisi motorin ne kadar, benzin ne kadar, LPG ne kadar, mazot ne kadar. 31 Mart Brent petrol fiyatı ne kadar?

Rusya Ukrayna savaşı sonrasında bir anda yükselen Brent petrol fiyatı, İstanbul’da gerçekleşen müzakereler sonrasında düşüşe geçti. Brent petrol, bugün itibarıyla düşüş yaşayarak 105 dolara geriledi. Geçtiğimiz gün Motorine gelen indirimin ardından bir indirim daha yapıldı. 31 Mart akaryakıt fiyatları güncellendi. Peki, 31 Mart İstanbul akaryakıt fiyatları ne kadar?

Google Haberlere Abone ol
Motorine bir indirim daha! 31 Mart motorin, benzin, LPG güncel fiyatları. İstanbul Opet, BP, Shell, Petrol Ofisi motorin ne kadar, benzin ne kadar, LPG ne kadar, mazot ne kadar. 31 Mart Brent petrol fiyatı ne kadar? - Resim: 1

Brent petrol yeni haftada devam eden düşüşle 105 dolara gerilerken, akaryakıt istasyonlarında motorin için bir indirim haberi daha geldi. Brent petrol fiyatındaki düşüşün ardından, bir önceki gece yapılan ve pompaya yansıyan indirimle motorinin litre fiyatında 1 lira 55 kuruşluk bir düşüş gerçekleşti. Dün gece itibarıyla motorinde 88 kuruş daha indirime gidildi.