Motorin litre fiyatına bir indirim daha geldi. Sürücüleri sevindiren haber bu gece yarısından itibaren motorin litresi kaç lira olacak?

Brent petroldeki düşüş ivmesinin yansıması motorin fiyatlarında da fark edilmeye başlandı. Benzin fiyatlarına yapılan birbiri ardına indirimden sonra motorin litre fiyatında da küçük bir indirim yapılmıştı. Bu gece yarısından itibaren motorin fiyatlarında bir indirim daha olacak. İndirimle birlikte motorin fiyatları ne kadar olacak?

Google Haberlere Abone ol
Motorin litre fiyatına bir indirim daha geldi. Sürücüleri sevindiren haber bu gece yarısından itibaren motorin litresi kaç lira olacak? - Resim: 1
Akaryakıt sektör temsilcilerinden alınan bilgilere göre bu gece yarısından itibaren motorin litre fiyatlarında indirime gidiliyor. Brent petrol fiyatlarındaki düşüşün ardından sektör temsilcilerinden alınan bilgilere göre bu gece yarısından itibaren motorine 82 kuruş indirim gelecek.

İndirim sonrası motorin litre fiyatı İstanbul'da 23 lira seviyelerine kadar gerileyecek. Benzin grubunda ise henüz bir indirim beklentisi bulunmuyor.
Peki motorin fiyatları bu gece yarısından itibaren ne kadar olacak?