Milyonlarca WhatsApp kullanıcısına kötü haber! WhatsApp artık ücretli oluyor. Ödenecek para belli oldu

Milyonlarca kişi tarafından kullanılan WhatsApp aldığı tepkilere rağmen ücretli olacağı paylaşıldı ve fiyatının da belli olduğu aktarıldı. Peki WhatsApp ne zaman ücretli olacak? Ne kadar ödenecek? Detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Google Haberlere Abone ol
Milyonlarca WhatsApp kullanıcısına kötü haber! WhatsApp artık ücretli oluyor. Ödenecek para belli oldu - Resim: 1

WHATSAPP ÜCRETLİ OLUYOR

Kişisel verilerin korunmasına yönelik yaptığı güncellemelerle dikkatleri üzerine çeken WhatsApp iddialı büyümesine devam ettiği belirtilerek milyonlarca kişi tarafından kullanılan WhatsApp’tan flaş bir karar alındığı aktarıldı. Facebook’un sahibi olan META tarafından satın alınan WhatsApp herkes tarafından ücretsiz olarak kullanılan bir uygulama olduğu belirtilerek artık ücretli olacağı aktarıldı.

ÜCRET ÖDEMEYENLER NE YAPACAK?

Ücret ödemesi yapanlar WhatsApp tarafından sağlanan daha fazla özellik ve yenilikten faydalanabilecekleri belirtilerek ücret ödemek istemeyenler ise klasik sürümü kullanmaya devam edeceği vurgulandı.

Alınan haber sonrası milyonlarca kişi ‘WhatsApp ücretli olduğu zaman ne kadar ödeme yapılacak?’ sorusunu gündeme taşıdı. Henüz net bir bilgi gelmezken WatsApp’ın bağlı olduğu Meta şirketinin sahibi Mark Zuckerberg, WhatsApp için şaşırtan bir açıklama da bulundu. Mark Zuckerberg yaptığı son açıklama da, WhatsApp’ın tüm dünyada ciddi bir konuma sahip olduğunu belirten Zuckerberg, yaptığı yeni çalışmalarını Metaverse’e çevirmiş durumda.