Milyonlarca vatandaşa devletten destek müjdesi geldi. Hemen kimliğinizi ve faturanızı alıp PTT'ye gidin. Hesaplarnıza 2500 TL yatırılacak. Merakla beklenen ödemeler başladı. Son tarih ve detaylar belli oldu

Kış ayının resmen gelmesi ve soğukların başlaması ile birlikte devlet verdiği kış destek ödemelerini artırmaya başladı. İhtiyacı olan vatandaşlara ve ailelere verilen destek ödemeleri her geçen gün artmaya devam ediyor. Gelen son habere göre doğalgaz destek ödemeleri başladı! Kimliğinizi ve faturanızı kapıp PTT’ye koşabilirsiniz. Hesaplara 2.500 TL yatırılacak! İşte detaylar..

Google Haberlere Abone ol
Milyonlarca vatandaşa devletten destek müjdesi geldi. Hemen kimliğinizi ve faturanızı alıp PTT'ye gidin. Hesaplarnıza 2500 TL yatırılacak. Merakla beklenen ödemeler başladı. Son tarih ve detaylar belli oldu - Resim: 1

Sosyal destek ödemeleri özellikle ihtiyaç sahibi vatandaşların yardımına koşmaya devam ediyor. Verilen yardım ödemelerinin miktarları ve başvuru şartları merak konusu oldu.

900 TL İLE 2.500 TL ARASINDA DESTEK ÖDEMESİ

2023 yılına girdiğimiz bu günlerde doğalgaz destek ödemelerinin detayları araştırılıyor. Eylül ayında başlayan destek ödemeleri Mart ayına kadar devam edecek. Ödemelerin 900 TL ile 2.500 TL arasında olacağı ifade edildi. Bakanlık, ödemeleri ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaya devam ediyor. Kimliğinizi ve faturanızı alıp PTT’nin yolunu tutabilirsiniz!

DESTEK ÖDEMELERİ BAŞLADI

Bakanlık tarafından yapılan açıklama kapsamında 3294 sayılı Kanun doğrultusunda ihtiyaç sahibi ailelere Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakıfları tarafından doğalgaz destek ödemesi yapılıyor. Ödemeler vatandaşların hesaplarına yatırılmaya başlandı.