Migros'ta yetişen alacak. 4 LT ayçiçek yağında rekor indirim. "Birlikten Berekete Ürünler" kampanyası açıklandı. Yudum ayçiçek yağı, peynir, mercimek, pirinç ve şekerde büyük indirim

Migros marketler zaman zaman "Birlikten Berekete Ürünler" kampanyasıyla yüzlerce üründe büyük indirimler yapıyor. Market son olarak ayçiçek yağında, peynirde, pirinç, mercimek ve beyaz peynirde rekor indirim yaptı ve bunu da web sitesinden tüketicilere duyurdu. İşte Migros'un 8 Aralık'a kadar sürecek olan indirimleri.

Google Haberlere Abone ol
Migros'ta yetişen alacak. 4 LT ayçiçek yağında rekor indirim.  "Birlikten Berekete Ürünler" kampanyası açıklandı. Yudum ayçiçek yağı, peynir, mercimek, pirinç ve şekerde büyük indirim - Resim: 1

Migros marketler 2-8 Aralık arası kampanyasını açıkladı. Market, "Birlikten Berekete Ürünler" kampanyasını duyurdu. Marketten yapılan açıklamada, "2-8 Aralık tarihleri arasında Money Kart veya Money Bonus ile yapılan alışverişlerde farklı ürünlerde farklı indirim oranları uygulanacaktır. Kampanyalı ürünler mağaza stoklarıyla sınırlıdır." denildi.

Migros, Yudum ayçiçek yağı, toz şeker, siyah çay, domates salçası, pirinç, mercimek, piliç, beşaz peynir, yoğurt, patates, soğan ve portakalda rekor indirimler yaptı.

Beyaz peynirde indirim oranı yüzde 39 olurken, sucuk fiyatlarında yüzde 50 indirim yapıldı.

Pirinçte yüzde 23, mercimek fiyatlarında ise yüzde 28 indirim var.

İşte Migros'un yaptığı indirimler...