Migros'ta ayçiçek yağına büyük indirim: 95 TL Migros ayçiçek yağında sürpriz indirim yaptı. 4 litrelik sıvı ayçiçek yağı 95 lira ve 101 lira oldu. Komili ayçiçek yağı ve Kırlangıç ayçiçek fiyatı ne kadar?

Ayçiçek yağlarıyla ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Dün ve önceki gün yaşanan ayçiçeğindeki izdiham ve fiyat artışıyla ilgili bu kez indirim haberi geldi. Sabah saatlerine kadar Migros'ta bulunmayan 4 litrelik ayçiçek yağları 95 lira ve 101 liradan satılmaya başlandı.

Google Haberlere Abone ol
Migros'ta ayçiçek yağına büyük indirim: 95 TL Migros ayçiçek yağında sürpriz indirim yaptı. 4 litrelik sıvı ayçiçek yağı 95 lira ve 101 lira oldu. Komili ayçiçek yağı ve Kırlangıç ayçiçek fiyatı ne kadar? - Resim: 1

MEDYATAVA

Cumartesi gününden bu yana başlayan ayçiçek yağı ile ilgili izdiham görüntüleri medyanın gündemine oturmuştu. Vatandaşlar özellikle Rusya-Ukrayna arasındaki savaş sürerken, ayçiçek yağında sıkıntı yaşanacağını düşünerek sıvı yağlara hücum etti. Bazı marketlerde ayçiçek yağlarının fiyatı da yükseldi. bugün ise sevindirici haber Migros'tan geldi.