Meğer çözümü çok kolaymış: Cep telefonu ekranındaki çiziklerden jet hızında kurtulmanın tüyosu belli oldu

Cep telefonu hassas bir alettir. Birçok sebebe bağlı olarak ekranda çizikler oluşabilir. Çiziklerde ekranın kötü görünmesine sebep olur ve kişileri rahatsız eder. Bu çizikler çok derin değil ise kaybetmenin yolları bulunmaktadır. İşte cep telefonu ekranındaki çizikleri kaybetmenin yolları...

Google Haberlere Abone ol
Meğer çözümü çok kolaymış: Cep telefonu ekranındaki çiziklerden jet hızında kurtulmanın tüyosu belli oldu - Resim: 1

Cep telefonu ekranındaki çizikleri kaybetmenin yolları

Cep telefonu hassas bir alettir. Birçok sebebe bağlı olarak ekranda çizikler oluşabilir. Çiziklerde ekranın kötü görünmesine sebep olur ve kişileri rahatsız eder. Bu çizikler çok derin değil ise kaybetmenin yolları bulunmaktadır. İşte cep telefonu ekranındaki çizikleri kaybetmenin yolları aşağıdaki gibidir.

Karbonat

Karbonat öncelikle suda eritilir. Daha sonra ise bu karışım ile telefon ekranı silinir. Arada sırada bu uygulamayı yapmak çiziklerin kaybolmasını sağlayacaktır. Tamamen kaybolmasa da azalacaktır.

Araba çizik kremi

Araba çizik kremi arabada meydana gelen çizikleri kaybetmek için çok etkilidir. Bu krem aynı zamanda telefon ekranında olan çiziklerinde kaybolmasını sağlar. Bunun için hafif bir şekilde çiziklerin bulunduğu bölgeye sürülmelidir.

Diş macunu

Diş macunu çizikleri gidermek için etkili bir yöntemdir. Çiziklerin olduğu bölgeye sürülür ve yavaş bir şekilde bezle silinir. Bu yöntem derin olmayan çiziklerin geçmesini sağlayacaktır. Bunun arada bir telefon ekranınızda tekrarlamanız gerekmektedir.