Meğer boya yapmaya hiç gerek yokmuş. Sararmış ve kirlenmiş duvarlarınızı jet hızında parlak hale getirmenin tüyosu belli oldu

Duvarları boyamaya gerek kalmadan temizlemenin yöntemi açıklandı. İşte duvarları pırıl pırıl hale getirmenin tüyosu...

Google Haberlere Abone ol
Meğer boya yapmaya hiç gerek yokmuş. Sararmış ve kirlenmiş duvarlarınızı jet hızında parlak hale getirmenin tüyosu belli oldu - Resim: 2

Duvarda yağ lekeleri olması durumunda ise bir kova suyun içine çok az yağ çözücü ve bulaşık deterjanı dökmelisiniz. Sonrasında yumuşak bir bez ile bu su kullanılarak temizlendiğinde duvarda yağ lekesi kalmayacaktır.

Duvarda is lekeleri varsa temizlik biraz daha zor olacaktır. Bunun sebebi ise boya, yağ lekesi ve tozların bölgesel silinmesine karşın is lekesinin duvarın büyük bölümünü kaplamasıdır. Bu yüzden eğer duvarlarınızda is lekesi varsa tüm odanın duvarlarını tavandan zemine kadar ayrıntılı şekilde silmelisiniz. Bunun için ise su ile bulaşık deterjanı, su ile sirke veya su ile mayi sabunu karışımlarını kullanabilirsiniz.

Malzemeler

Bir adet sprey şişesi

Su

Bulaşık deterjanı

Silme mop

Spreye bir miktar deterjan ve su koyun. Sonrasında bu spreyi duvarın üst kısımlarından alt kısımlarına doğru sıkın. Sonrasında mop ile aşağı doğru çektirerek silin.

SIRADAKİ GALERİ

Kaş dökülmesini meğer o yağ durduruyormuş Kaş dökülmesini meğer o yağ durduruyormuş
Etiketler duvar temizlik boya tüyo