Meğer birçok ev hanımı bu yöntemi kullanıyormuş. Dibi yanmış tencere ve tavalarınızı ilk günkü haline getiren tüyo belli oldu. Sadece bir tutam sürmek yeterliymiş

Tava ve tencere yanıklarını anında geçiren yöntem açıklandı. İşte detaylar...

Google Haberlere Abone ol
Meğer birçok ev hanımı bu yöntemi kullanıyormuş. Dibi yanmış tencere ve tavalarınızı ilk günkü haline getiren tüyo belli oldu. Sadece bir tutam sürmek yeterliymiş - Resim: 1

Ev hanımlarının çok hoşuna gidecek yeni bir temizlik sırrıyla karşınızdayız. Mutfak ürünlerine önem veren herkes bu bilgiyi mutlaka not etmeli.

Çok sevdiğimiz tencerelerimiz zaman zaman kullanılmayacak hale gelebiliyor. Kimi zaman pişirme hataları nedeniyle kimi zamanda ocakta unuttuğumuz yemek nedeniyle. Tencere fiyatları şu günlerde dudak uçuklatıyor.

Tencere bir mutfağın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Bir çok ev hanımı tencerelerine gözü gibi bakıyorlar.

Özellikle tencerenin dibi tuttuğunda çok rahatsız edici olabiliyor. Tencereyi çoğu zaman çöpe atmak zorunda kalıyoruz.

Granit tencerelerde bir yemek pişirildiğinde herhangi bir yanık söz konusu olmaz. Ancak çelik tencerelerde ne yazık ki çok sık yanma problemi yaşanıyor. Telle ovulsa da yanık izleri bir türlü çıkmak bilmiyor. Peki buna çok bilinmeyen bir yöntemle çözüm bulabileceğinizi söylesek? Evinizdeki bulunan basit bir ürünle, tencerelerinizdeki yanıklardan tamamen kurtulabilirsiniz.