Mazot ve gübre destek ödemesini bekleyenler dikkat: Mazot ve gübre desteğine ilişkin detaylar gelmeye devam ediyor. 2022 mazot ve gübre desteği yattı mı, mazot ve gübre destek ödemeleri ne zaman yatacak?

Milyonlarca çiftçinin gözü mazot ve gübre destek ödemesine çevrili olurken, çiftçinin kafasındaki soruların tüm cevapları haberimizde!

Google Haberlere Abone ol
Mazot ve gübre destek ödemesini bekleyenler dikkat: Mazot ve gübre desteğine ilişkin detaylar gelmeye devam ediyor. 2022 mazot ve gübre desteği yattı mı, mazot ve gübre destek ödemeleri ne zaman yatacak? - Resim: 1

Mazot ve gübre destek ödemelerinin yatıp yatmadığı son dönemlerde arama motorlarında sıklıkla aratılan başlıklar arasında yer alıyordu. Milyonlarca çiftçinin yakından ilgilendiği bir konu olan mazot ve gübre destek ödemelerine ilişkin detaylar günden güne belli olmaya başlıyor. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'nin 4 kasımda sosyal medya hesabından "513 milyon 491 bin TL'lik tarımsal destekleme ödemelerini bugün çiftçilerimizin hesaplarına aktarıyoruz. Hayırlı ve bereketli olsun." şeklindeki paylaşımının ardından gözler Kirişci'nin üzerindeydi.