MasterChef'te şok iddia. MasterChef All Star öncesi Mehmet Şef programdan ayrıldı bakın yerine kim gelecek?

TV8'in fenomen yemek yarışması MasterChef ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. Kanalın en çok seyredilen programlarından biri olan ve All Star bölümünün önümüzdeki sezonda çekileceği iddia edilen MasterChef'te şok bir ayrılık yaşandı. İddialara göre Mehmet Yalçınkaya programa veda etti, yerine ise çok tanıdık bir isim geliyor.

Google Haberlere Abone ol
MasterChef'te şok iddia. MasterChef All Star öncesi Mehmet Şef programdan ayrıldı bakın yerine kim gelecek? - Resim: 1

Türkiye'nin fenomen yarışmalarından biri olan ve özellikle jürilerinin dikkat çektiği MasterChef Türkiye'den şok bir ayrılık haberi geldi. Haberport adlı sitede yer alan habere göre MasterChef Türkiye'nin jürisi Mehmet Yalçınkaya'nın programdan ayrıldığı iddia edildi.

MasterChef All Star öncesi şok haberle sarsılan programın hayranları sosyal medyada tepkilerini dile getirdi. MasterChef Türkiye'de 2022 sezonu yeni sona ermişti. Geçtiğimiz günlerde final bölümü yayımlanan MasterChef 2022'nin son şampiyonu Metin Yavuz olmuştu.

Yeni sezonun All Star formatında yapılacağı dilden dile yayılırken MasterChef jürisi Mehmet Yalçınkaya'nın bazı anlaşmazlıklar nedeniyle programa veda ettiği ileri sürüldü.

Kaynak: Medyatava