MasterChef yarışmacısı yaşadığı dehşeti anlattı. Bilerek ve isteyerek öldürülmeye çalışıldım diyen MasterChef Pınar Tanar o dehşet dolu anları tek tek anlattı

Türkiye televizyonlarının fenomen yarışma programı MasterChef'te geçtiğimiz yıl yarışan Pınar Tanar, ölümden döndüğünü açıkladı. Sosyal medya hesabı üzerinden yaşadığı dehşet anlarını anlatan MasterChef Pınar, "Bilerek ve isteyerek öldürülmeye çalışıldım" ifadelerini kullandı.

Google Haberlere Abone ol
MasterChef yarışmacısı yaşadığı dehşeti anlattı. Bilerek ve isteyerek öldürülmeye çalışıldım diyen MasterChef Pınar Tanar o dehşet dolu anları tek tek anlattı - Resim: 1

Sosyal medya hesabından açıklamalar yapan MasterChef 2021 yarışmacısı Pınar Tanar, yaşadığı korku dolu anları tek tek anlattı. MasterChef Pınar Tanar, aracıyla seyir halindeyken bir kamyon şoförü tarafından sıkıştırıldığını ve canına kast edildiğini iddia etti. Yaşadıklarını sosyal medya hesabından anlatan yarışmacı, "Bilerek ve isteyerek öldürülmeye çalışıldım" dedi.

BAKANLIĞA VE EMNİYETE SESLENDİ

MasterChef Türkiye 2021 kadrosunda yer alan Tanar, canına kastedildiğini söylediği olayı sosyal medya hesabından anlatarak İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü'ne seslendi. Twitter hesabından yaptığı paylaşımda yaşadığı korkuyu anlatan Tanar, şu ifadeleri kullandı:

"Bugün saat 20:20 civarında Şile otobanında bilerek ve isteyerek öldürülmeye çalışıldım. Üsküdar yönünde ben orta şeritte 60 km hızla giderken kırmızı büyük bir kamyon neredeyse arka tamponuma değecek mesafede bana sürekli selektör yaptı üstelik sağ ve sol şerit boş iken yaptı... Bense o sırada navigasyonu açmıştım ve frene bastım, hız kesmeyen kamyon kornasına bastı ve hızla sağ şeridime geçip benim üzerime kırdı, bir süre o şekilde beni sol şeride at atmaya çalıştı.

Kaynak: Medyatava