Kraliçe Elizabeth'in sır mektubu ortaya çıktı. Sidney'in en ünlü binalarından birinde saklanıyor 2085 yılında açılacak

Geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden Kraliçe 2. Elizabeth'in 1986 yılında Avustralya'da bir mektup yazdığı ortaya çıktı. Avustralya'nın Başkenti Sidney'in en ünlü binalarından birinde mühürlü olarak tutulan mektup için Kraliçe Elizabeth'in "2085 yılında açılsın" dediği öğrenildi.

Google Haberlere Abone ol
Kraliçe Elizabeth'in sır mektubu ortaya çıktı. Sidney'in en ünlü binalarından birinde saklanıyor 2085 yılında açılacak - Resim: 1

İngiltere'de geçen perşembe günü 96 yaşında hayatını kaybeden Kraliçe Elizabeth ile ilgili çok ilginç bir ayrıntı ortaya çıktı. Kraliçe Elizabeth'in 1986 yılında Avustralya'da yazdığı bir mektubun açılmadan saklandığı belirlendi. Sidney kentinin en ünlü binalarından birinde saklanan mektubun 2085 yılında okunacağı öğrenildi. Kraliçe’nin Sidney’deki Kraliçe Victoria Binası’nın restorasyonunu kutlamak için mektubun 2085 yılına kadar açılmayacağı belirtildi.

Şehrin kalbinde bulunan ve Sidney’in en ünlü yapılarından biri olan mektubun mühürlü olduğu ve binada bir kasa içerisinde saklandığı aktarıldı. Mektupta, belediye başkanı için talimatların yer aldığı da belirtildi.


Kaynak: Medyatava