Kızılcık Şerbeti final mi yapacak? RTÜK kararını verdi, dizinin sevenleri hayal kırıklığına uğradı

Farklı aile yapılarını işlemesiyle izleyicinin beğenisini kısa sürede toplayan Kızılcık Şerbeti dizisi ile ilgili kötü haber geldi. Dizinin sevenleri "Kızılcık Şerbeti final mi yapacak?" diye merak ederken, RTÜK'ten karar geldi. "Kızılcık Şerbeti final mi yapıyor?" sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Google Haberlere Abone ol
Kızılcık Şerbeti final mi yapacak? RTÜK kararını verdi, dizinin sevenleri hayal kırıklığına uğradı - Resim: 1

Show TV ekranlarında fırtınalar estiren Kızılcık Şerbeti dizisi kısa sürede önemli bir izleyici kitlesi yakaladı. Son zamanların en çok izlenen dizisi olan Yalı Çapkını dizisini bile geçen Kızılcık Şerbeti, her hafta merakla takip ediliyordu. Dizi böylesine bir ivme yakalamışken, dizinin sevenlerine kötü haber geldi. RTÜK kararını verdi. 

KIZILCIK ŞERBETİ NEDEN CEZA ALDI?

Kızılcık Şerbeti'nde Nursema, ailesinin zoruyla evlendirilmiş ve ise daha sonra da evlendiği günün gecesinde eşi tarafından camdan aşağı atılmıştı. Sosyal medyada büyük tepki toplayan sahneye RTÜK de sessiz kalmadı ve tepki çeken bölüm hakkında inceleme başlattığını duyurdu. İnceleme sonucunda Show TV'ye 5'er kez yayın ile program durdurma ve üst sınırdan para cezası verildi. Bu karar sonrası dizinin sevenleri hayal kırıklığına uğradı.