Kayınvalidem benim seksi iç çamaşırlarımı... Ezra Ezmeci'ye olay soru

FOX'taki programı 'Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya' kaldırıldıktan sonra sosyal medya üzerinden kendisine gelen soru ve cevapları yanıtlayan ve bunları da takipçilerine duyuran psikolog Esra Ezmeci'ye bir TIR şoförünün isyanı Ezmeci'ye şaşkına çevirdi.

Google Haberlere Abone ol
Kayınvalidem benim seksi iç çamaşırlarımı... Ezra Ezmeci'ye olay soru - Resim: 1

FOX ekranlarında yayınlanan 'Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya' programının kaldırılmasından sonra da sosyal medya üzerinden kendisine gelen soru ve itiraflara cevap veren ünlü psikolog Esra Ezmeci, kendisine gelen soru ve itiraflarla şoke etmeye devam ediyor.

Ünlü psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam ediyor. Takipçilerinin özel hayatları hakkında gelen soruları yanıtlayan Ezmeci, yine çok konuşulacak paylaşımlarda bulundu.

Kitaplarında verdiği tavsiyelerle bilinen Ezmeci, son dönemlerde sosyal medyada da geniş kitlelere hitap ederek popülarite yakalamayı başardı.

Kadın takipçilerinden gelen itiraflar ve sorular beyin yakarken "Bu kadar da olmaz yorumları" beraberinde geliyor.

Ezmeci son olarak bir kadın takipçinin "Kayınvalidem benim seksi iç çamaşırlarımı arada kayınpederim için kullanmak istiyor" sorusunu paylaştı ve şu cevabı verdi: İç çamaşırlarınız size özeldir. Hem mahremiyet hem de hijyen açısından doğru olmaz"