Kapıdan içeri girene 5 bin TL verecekler. Kamu bankalarından sondakika promosyon çıkışı. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank emeklilerle ilgili bu kararı aldı. Maaşı 3500 TL üzerinde olanlar dikkat

Yıl sonu yaklaşırken emekliler için Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank çok önemli bir karar aldı ve alınan kararın 1 Kasım'dan itibaren geçerli olacağı belirtildi. Maaşı 3500 ve 7500 üzerinde olan emekliler dikkat.

Google Haberlere Abone ol
Kapıdan içeri girene 5 bin TL verecekler. Kamu bankalarından sondakika promosyon çıkışı. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank emeklilerle ilgili bu kararı aldı. Maaşı 3500 TL üzerinde olanlar dikkat - Resim: 1

Bankaların promosyon yarışı devam ederken 1 Kasım itibariyle ödemeler güncellenmeye başlayacak. Özel bankaların emekli promosyon yarışına kamu bankaları da dahil oldu. SGK tarafından verilen karar ile kamu bankaları emekli promosyon ücretleri arttırıldı.

Yaklaşık 13 milyon emekliye ek gelir sağlayan promosyonda yeni dönem başladı. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), promosyonda taban tutarları güncellediğini ve 19 banka ile protokolleri yeniden imzalayacağını açıkladı.

Yüksek promosyondan yararlanmak isteyen milyonlarca SSK ve Bağ-Kur emeklisi en yüksek emekli promosyonu veren bankaları merakla araştırıyor. Temmuz'da yapılan emekli zammından sonra emeklilerin promosyonlarında artış yapıldı. Öyle ki 750 TL bandında başlayan promosyonlar kampanyalarla 10 bin TL'ye kadar ulaştı.

Özel bankalar geçtiğimiz aylarda müşteri kapma yarışına girmiş ve kamu bankalarını geride bırakmıştı. Yaşanan son gelişmelerle birlikte bankaların promosyon yarışına kamu bankaları da katıldı. Söz konusu tutarları almak isteyen emeklilerin bankalara "3 sene boyunca maaşımı sizden alacağım" sözünü vermesi yeterli olacak.