Kanal D o dizinin fişini çekti: Yıldız kadro diziyi kurtaramadı... İşte final kararı alınan o dizi

Kanal D'nin o dizisi için artık tüm umutlar tükendi! Yıldız kadronun kurtaramadığı dizi için final kararı netleşti. Dizinin hayranları yasa boğulacak. İşte Kanal D'nin fişini çektiği o dizi...

Google Haberlere Abone ol
Kanal D o dizinin fişini çekti: Yıldız kadro diziyi kurtaramadı... İşte final kararı alınan o dizi - Resim: 2

2 bölüm sonra veda edecek o dizi, Kanal D'nin iddialı dizisi Kraliçe. Kadrosunda Burcu Özberk ve Gökhan Alkan'ı bulunduran, konusuyla hayli ilgi çeken bu dizi için artık umutlar tükendi. 

Kraliçe dizisi, tüm çabalara rağmen 11. bölümüyle ekran macerasını sonlandıracak. 

KRALİÇE DİZİSİNİN KONUSU NE?

'Queen Sugar' isimli bir diziden uyarlanan Kraliçe’de; ünlü bir basketbolcunun adının büyük bir skandala karışması sonucu eşinin hayatının alt üst olması konusu işleniyor.

Deniz ve Ateş mutlu bir evlilik sürdürürken, basketbol takımı oyuncuları ile ilgili aniden çıkan skandal bir haberle bütün ülke şoke olur. Takımın bir sonraki maçında ortaya çıkan bir video ile de Deniz ve Ateş'in hayatı kökünden değişir.

Kraliçe dizisinin konusu ne, nerede çekiliyor, kadrosunda kimler var? Kraliçe dizisi ilk bölüm izle

Kocasının bir eskort kızla olan görüntüsünün üzerine Deniz maçın ortasında sahaya inip Ateş’e saldırırken, aynı zamanda Deniz’in Kefken’ deki çiftliğinde yaşayan babası ölür. Bir anda iki travma yaşayan Deniz, kardeşleri ile yeniden bir araya gelmek zorunda kalır.

KRALİÇE DİZİSİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Kraliçe dizisi oyuncu kadrosunda Gökhan Alkan, Burcu Özberk, Selin Şekerci, Özgün Karaman, Ayşe Akın, Serhat Parıl, Afra Karagöz, Enez Koçak, Ecenaz Üçer, Ege Semih Erken, Melis Özçimen, Caner Nalbantoğlu, Merve Honca, Ferhat Yılmaz, Gülşehri Mina Kekeç, Umut Kaplıca ve Cihat Tamer yer alıyor.

SIRADAKİ GALERİ

Sevilen diziye final kararı Sevilen diziye final kararı