Kan grubuna bak, kişiliğini öğren. Kan grubunuz kişiliğinizi anlatıyor: Hangi kan grubu nasıl karaktere sahip? Kan grubuna göre karakter özellikleri belli oldu

Kan insanın yaşamı için oldukça önem taşıyan ve yaşaması için gerekli olan en önemli ihtiyaçtır. Bu hayati öneminin yanında kan gruplarının her insan da kişilik özellikleri yansıttığını biliyor muydunuz? Peki hangi kan grubu nasıl kişiliğe sahip? İşte kan gruplarına göre kişilik özellikleri

Google Haberlere Abone ol
Kan grubuna bak, kişiliğini öğren. Kan grubunuz kişiliğinizi anlatıyor: Hangi kan grubu nasıl karaktere sahip? Kan grubuna göre karakter özellikleri belli oldu - Resim: 3

A Grubu Kadınları: Çocuklarına çok düşkün birer annedirler. Aşırı hassas olmaları ile çocuklarına çok zaman harcarlar ve eşlerini de bu sayede ihmal ederler. Aşırı savruk olurlar ve çok para harcarlar. Değişikliklerden hoşlanırlar.

A Grubu Erkekleri: Konuşmayı iyi becerirler ve iyi birer dostturlar. Düzenli ve disiplinli yaşamayı severler. Titiz olmaları eş seçimi için de geçerlidir.

B Grubu Kadınları: Ya çok eli açık olurlar ya da tam tersi cimridirler.

B Grubu Erkekleri: Özgürlüklerine düşkün olurlar ve kısıtlamaya gelemezler. Kadına saygıları oldukça yüksektir. Neşeli bir aile onlar için önemlidir. Yemek konusunda oldukça titiz olurlar.

AB Grubu Kadınları: Lükse ve süslenmeye düşkün olurlar. Tutumlu bir yapıları vardır. Usta birer sofra düzenleyicisidirler ve çok becerikli olurlar.

AB Grubu Erkeği: Sözünün aile içerisinde geçmesini isteyen otoriter yapıda kişilerdir. Hoşgörülü olurlar ve oldukça kararlı bir yapıları bulunur. Ev işlerinde yardım etmeyi de severler.

0 Grubu Kadını: Ev işlerinden pek hoşlanmayan bir yapıları vardır. Çalışma hayatını severler ve çocukları büyür büyümez çalışmıyorsa hemen işe döner. Mutfak masrafından kısarak kıyafet almayı severler.

0 Grubu Erkeği: Çok kıskanç olurlar. Sakinliği severler ve kalabalıklarda olmaktan hoşlanmazlar. Hırslı ve çalışkan bir yapıları vardır. Sürpriz yapmaya bayılırlar.

SIRADAKİ GALERİ

'Kocamla dışarıda cinsellik yaşıyoruz, çünkü...' 'Kocamla dışarıda cinsellik yaşıyoruz, çünkü...'