Kamuda çalışmak isteyenler müjde! En az 18 yaşında olanlar başvuru yapabilecek: Alımlar başlıyor! Kamuya yüksek maaş ile tam 1017 personel alınacak. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. İşte detaylar

Kamuda çalışmayı bekleyen binlerce kişiye umut olacak haber verildi. Alımlar bu sene Gençlik ve Spor Bakanlığınca yapılacak. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu da bakanlık bünyesine 1017 personel alımı olacağını duyurdu. Peki başvuru şartları neler? Kadro dağılımı nasıl?

Google Haberlere Abone ol
Kamuda çalışmak isteyenler müjde! En az 18 yaşında olanlar başvuru yapabilecek: Alımlar başlıyor! Kamuya yüksek maaş ile tam 1017 personel alınacak. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. İşte detaylar - Resim: 1

Dr. Kasapoğlu, bakanlık bünyesinde çalıştırılmak üzere 767 sürekli temizlik işçisi, 144 engelli sürekli temizlik işçisi ve 106 eski hükümlü sürekli temizlik işçisi olmak üzere toplamda 1017 sürekli işçi alınacağını duyurdu. Kasapoğlu yaptığı açıklamada:

“GSB ailesini günden güne büyütmeye, güçlendirmeye devam ediyoruz. 1017 sürekli işçi alımı için ilan detayları Resmi Gazete’de yayımlanacak. Başvurular ise 8-12 Ağustos tarihleri arasında İŞKUR üzerinden alınacak” dedi.