Kadir Doğulu'nun 10 yaş büyük sevgilisi şoke etti: Kadir hala benim... İşte Kadir Doğulu'nun çok ünlü eski aşkı

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu'nun kendisinden de ünlü olan eski sevgilisi şoke etti. Doğulu'nun eski sevgilisini görenler, şaşkınlığını gizleyemedi. Doğulu eski röportajlarında eski sevgilisinden bahsederken çok olumlu cümleler kullanmıştı. İşte Kadir Doğulu'nun Neslihan Atagül'den önceki sevgilisi...

Google Haberlere Abone ol
Kadir Doğulu'nun 10 yaş büyük sevgilisi şoke etti: Kadir hala benim... İşte Kadir Doğulu'nun çok ünlü eski aşkı - Resim: 2

Oyuncu Kadir Doğulu, Pop şarkıcısı Hande Yener ile 2006-2010 yılları arasında dolu dizgin bir ilişki yaşadı. 2000'li yılların başlarına damga vuran ilişkinin evlilikle sonuçlanması beklenirken çift ilişkilerini noktaladı. Kadir Doğulu, kendisine ün kazandıran bu ilişkinin harika olduğunu ve olgunlaşmasını sağladığını söylemişti.

Doğulu ve Yener aşkının nikah masasında son bulması beklenirken ikili ani bir karar sonrasında ayrıldı. İkilinin ayrılması o dönem büyük olay olurken, Doğulu daha sonra rol arkadaşı Neslihan Atagül ile sevgili oldu ve ardından evlendi. 

Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'nun evlilik haberlerinin iletildiği Hande Yener, "Eski sevgiliniz Kadir Doğulu'nun düğününde şarkı söyler misiniz?" sorusuna şu yanıtı vermişti: Kadir hala benim kıymetlim. Neslihan ile çok yakışıyorlar. Şeker bir çift oldular. Allah tamamına erdirsin, mutluluklar diliyorum!


SIRADAKİ GALERİ

Mide bulandıran itirafı bu sözlerle duyurdu Mide bulandıran itirafı bu sözlerle duyurdu