İstanbulkart'ı olanlara anında yüzde 20 iade. Market alışverişinin yüzde 20'si anında kartlara iade yapılacak. İstanbulkart ile Halk Bakkal anlaştı. İstanbulkart ile yapılan alışverişte indirim var

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) müjdeyi verdi. BELBİM, yapılan kampanyayı duyurdu. Marketten yapılacak alışverişte anında yüzde 20 iade. İstanbulkart ile Halk Bakkal arasında anlaşma yapıldı, kampanya 28 Kasım'da başladı.

Google Haberlere Abone ol
İstanbulkart'ı olanlara anında yüzde 20 iade. Market alışverişinin yüzde 20'si anında kartlara iade yapılacak. İstanbulkart ile Halk Bakkal anlaştı. İstanbulkart ile yapılan alışverişte indirim var - Resim: 1

Milyonlarca  İstanbulluya güzel haberi İBB verdi. İBB iştiraki olan Halk Bakkal ile Belbim arasında protokol imzalandı.

28 Kasım'da yapılan bu anlaşmayla birlikte İstanbulkart kullanan milyonlarca İstanbul halkına müjde geldi. Halk Bakkal'dan İstanbulkart ile yapılan ödemelerde anında İstanbulkart'a iade yapılacak.

İstanbulkart, yeni kampanyayı duyurdu. İşte İstanbulkart'tan yapılan açıklama...

Halk bakkallarda yapacağın İstanbulkart ödemelerinin %20’si ödeme yaptığın İstanbulkart’a iade!

Kampanya Geçerlilik Tarihi: 28 Kasım – 28 Aralık 2022

Kampanya Koşulları:

• Tüm Halk Bakkallarda İstanbulkart ile yapılan ödemelerin %20’si ödeme yapılan İstanbulkart’a talimat olarak yüklenecektir.

• Kampanya süresince İstanbulkart ile yapılan her Halk Bakkal ödemesinde %20 iade yapılacaktır.

• Talimat olarak yüklenen ödül TL, herhangi bir yükleme noktasına, otobüs duraklarında yer alan talimat yükleme noktalarına, otobüslerdeki geçiş cihazlarına İstanbulkart dokundurularak ya da İstanbulkart Mobil üzerinden NFC yoluyla tanımlanabilir.

• Bir kullanıcı kişiselleştirilmiş İstanbulkart’ı ile birden fazla kez kampanyadan faydalanabilir.

• Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

ÖDÜLLENDİRME NASIL YAPILACAK?