İstanbulkart sahibi herkesi ilgilendiriyor: Merakla beklenen para iadeleri başladı. Bu işlemi yapanların İstanbulkart’ına 100 TL para iadesi yapılacak. Kaçırılmayacak fırsatın son tarihi belli oldu

İstanbulkart sahipleri dikkat! İstanbullu vatandaşların elinden düşürmediği İstanbulkart ile ilgili bir açıklama yapıldı. İstanbulkart’ı olanlara özel bir kampanya başlatıldı. Kampanya kapsamında vatandaşlara 100 TL iade edilecek. Kampanyanın 20 Nisan tarihine kadar süresi var.

Google Haberlere Abone ol
İstanbulkart sahibi herkesi ilgilendiriyor: Merakla beklenen para iadeleri başladı.  Bu işlemi yapanların İstanbulkart’ına 100 TL para iadesi yapılacak. Kaçırılmayacak fırsatın son tarihi belli oldu - Resim: 1

tanbulkart kampanyasına ilişkin detaylar duyuruldu. Buna göre, Ramazan ayı boyunca A101, Bim, Carrefour, Migros ve Şok Marketlerde farklı günlerde yapılacak 250 TL ve üzeri 2. ödemeye 15 TL, 3. ödemeye 20 TL, 4. ödemeye 25 TL, 5. ödemeye 40 TL, toplamda 100 TL iade edilecek.

İSTANBULKART KAMPANYA DETAYLARI VE KATILIM KOŞULLARI;

• 23 Mart – 20 Nisan tarihleri arasında fiziksel İstanbulkart ile A101, Bim, Carrefour, Migros ve Şok Marketlerde farklı günlerde yapılacak 250 TL ve üzeri 2. ödemeye 15 TL, 3. ödemeye 20 TL, 4. ödemeye 25 TL, 5. ödemeye 40 TL toplamda 100 TL hediye edilecektir.

• Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce İstanbulkart Mobil’den ‘Kampanyaya Katıl’ butonuna tıklanması gerekmektedir.

• Kampanyadan faydalanabilmek için kampanyaya katılmadan önce İstanbulkart’ın kişiselleştirilmiş olması, açık rıza tercihlerinin açık olması ve en az bir ticari elektronik ileti izninin verilmiş olması gereklidir.

• Açık rıza ve ticari elektronik ileti izinleri İstanbulkart Mobil’de ya da https://bireysel.istanbulkart.istanbul adresinde profil sayfasından düzenlenebilir.

• Ödüllendirme yapılabilmesi için başarılı işlemlerin iptal edilmemesi gereklidir. İlgili ödemenin iptali durumunda ödüllendirme yapılmayacaktır.