İstanbulkart kullanan herkesi ilgilendiriyor: Cumartesi ve Pazar günleri para iadesi yapılıyor. Elinizi çabuk tutun

İstanbulkartı olan herkesi yakından ilgilendiren o kampanya duyuruldu. Para iadenizi almayı unutmayın. İşte kampanyaya ilişkin merak edilen tüm detaylar...

Google Haberlere Abone ol
İstanbulkart kullanan herkesi ilgilendiriyor: Cumartesi ve Pazar günleri para iadesi yapılıyor. Elinizi çabuk tutun - Resim: 2
Kampanya Koşulları;

Kampanya başlangıç tarihi itibarıyla Cumartesi ve Pazar günleri İstanbulkart Mobil üzerinden yapılan ilk QR kod ile geçiş ücretinin %10’u dijital İstanbulkart’a iade edilecektir.

Bir kullanıcı aynı hafta sonu hem Cumartesi günü hem de Pazar günü ilk QR geçişi için ödül alabilecektir. Aynı kullanıcı Kasım ayı boyunca kampanyadan aynı koşullarda faydalanabilecektir.

Ulaşımda Metrobüs ve Marmaray kullanımlarında geçiş tutarından iade tutarı düşüldükten sonra kalan tutar üzerinden ödüllendirme hesaplanır.

Ücretsiz kart hariç tüm ulaşım araçlarında QR ile geçiş yapabilir.

Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

Kampanyadan faydalanabilmek için kampanyaya katılmadan önce açık rıza tercihlerinin açık olması ve en az bir ticari elektronik ileti izninin verilmiş olması gereklidir.

Açık rıza ve ticari elektronik ileti izinleri İstanbulkart Mobil’den ya da https://bireysel.istanbulkart.istanbul adresinde profil sayfasından düzenlenebilir.

Sistemsel gecikmelerden kaynaklı ödül TL yüklemelerinde oluşabilecek aksaklıklarda BELBİM AŞ müşteri memnuniyeti kapsamında TL ödül yüklemesini en kısa sürede gerçekleştirecektir.

Ödüllendirme bilgisi İstanbulkart Mobil kullanıcılarına push bildirimi ya da SMS olarak yapılacaktır.

Belbim AŞ kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

SIRADAKİ GALERİ

Erkekler dikkat. Bu baharat ateşi körüklüyor! Erkekler dikkat. Bu baharat ateşi körüklüyor!