İslam Memiş uçuşa geçen gram altın için yeni seviyeyi açıkladı! Sıradaki hedefi söyledi: Bin yıllık değişim başladı

Piyasalardaki hareketlilik sürüyor. Gram altın 1022 liraya kadar çıktı. Dolar kuru ise 17,21 liraya kadar çıkarak son altı ayın zirvesini gördü. Yatırım yapmak isteyen vatandaşlar ise ne yapacağını şaşırdı. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, vatandaşları paniğe karşı uyararak 'Korku ve panik zarar ettirir' ifadelerini kullandı. Memiş, gram altın ve dolarla ilgili de beklentisini sıraladı.

Google Haberlere Abone ol
İslam Memiş uçuşa geçen gram altın için yeni seviyeyi açıkladı! Sıradaki hedefi söyledi: Bin yıllık değişim başladı - Resim: 1

Altın ve dolardaki yükselişler sürüyor. Altı ay sonra zirve tazeleyen dolar kuru 17,21 liraya kadar yükseldi. Gram altın ise kritik eşik olan 1000 lirayı aştı. Vatandaşlar ise ‘Gram altın ne kadar yükselecek? Dolar kurunda son beklentiler ne? Altın fiyatları yükselir mi?’ sorularını araştırmaya başladı. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, vatandaşları panik konusunda uyardı. Yıllık beklentisinin halen aynı olduğunu belirteren İslam Memiş, gram altındaki yeni seviyesinin 1050 TL olduğunu söyledi.