İş Bankası süper kampanyasını duyurdu. Kredi kartıyla alışveriş yapanlar dikkat İŞ Bankası'ndan süper POS kampanyası. Hem tüketiciler hem de ticari işletmeleri sevindirecek açıklama

İş Bankası'ndan hem vatandaşı hem de işletme sahiplerini sevindirecek açıklama geldi. Banka, süper POS kampanyasını duyurdu. Avantajlar arasında müşteriler aylık POS kullanım ücreti ödemeden, uygun koşullarla tek çekim ve farklı bankaların kredi kartlarına 12 aya kadar taksitli satış yapılabiliyor olması da bulunuyor.

Google Haberlere Abone ol
İş Bankası süper kampanyasını duyurdu. Kredi kartıyla alışveriş yapanlar dikkat İŞ Bankası'ndan süper POS kampanyası. Hem tüketiciler hem de ticari işletmeleri sevindirecek açıklama - Resim: 1

Türkiye İş Bankası, ödeme sistemlerine yönelik çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Bankanın ödeme sistemleri alanındaki iştiraki MOKA ile yaptığı iş birliği kapsamında, farklı bankaların kredi kartlarına da taksitli satış yapabilme imkânı İşCep’ten ve Ticari İnternet Şubesi’nden banka müşterilerinin hizmetine sunuluyor.

Banka müşterileri, İşCep’ten ve Ticari İnternet Şubesi’nden 7/24 kolayca başvuru yapabilecekleri Süper POS kampanyası ile ödeme alma ihtiyaçlarını Moka Ödeme Kuruluşu hizmeti ile tek bir POS’tan karşılayabilecek.

Müşteriler ayrıca aylık POS kullanım ücreti ödemeden, uygun koşullarla tek çekim ve farklı bankaların kredi kartlarına 12 aya kadar taksitli satış yapabilecek.

Kaynak: DHA