İş Bankası para dağıtıyor. Son tarih 30 Eylül. İş Bankası müşterilerine müjde: Hesaplara yatıyor. İş Bankası müşterisi olanlar, İş Bankası'ndan kredi kartı alanlar dikkat. İş Bankası kampanyayı açıkladı

İş Bankası müşterilerine güzel haber geldi. Banka son kampanyasını açıkladı. Hediye olarak 100 TL verilecek ve bunun için de son gün olarak 30 Eylül 2022 tarihi verildi. İşte kampanyanın ayrıntılıları....

Google Haberlere Abone ol
İş Bankası para dağıtıyor. Son tarih 30 Eylül. İş Bankası müşterilerine müjde: Hesaplara yatıyor. İş Bankası müşterisi olanlar, İş Bankası'ndan kredi kartı alanlar dikkat. İş Bankası kampanyayı açıkladı - Resim: 2

Kampanyaya dahil olan kartlar aidatsız kartlar dışında kalan tüm İş Bankası Bireysel Kredi Kartları (Logolu kartlar dahil tüm Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları) olarak açıklandı. Kampanyaya dahil olmayan kartlar ise aidatsız kartlar, Ticari nitelikli kartlar, Bankamatik Kartları ve Ön Ödemeli Kartlar olarak duyuruldu.

İŞ BANKASI KAMPANYA DETAYLARI

İşte İş Bankası kampanyasının merak edilen diğer detayları…

30 Eylül 2022 tarihine kadar İşCep, Maximum Mobil, isbank.com.tr, internet şube ve şubelerimiz de dahil olmak üzere tüm kanallarımızdan bireysel kredi kartı başvurusunda bulunarak bankadan ilk kez kredi kartı alan müşterilere 100 TL Pazarama MaxiPuan yüklemesi yapılacak. Daha önce tüm İş Bankası bireysel kredi kartlarını iptal ettirmiş müşteriler de yeni bireysel kredi kartı almaları halinde kampanyaya dahil edilecekler.

Kampanyadan yalnızca asıl kart sahipleri yararlanacak olup, aidatsız kartlar, ticari nitelikli kartlar, Bankamatik kartları, ön ödemeli kartlar, ek kartlar, HCE kartlar ve sanal kartlar kampanya kapsamı dışındadır. Kampanya, ilgili tarihler arasında düzenlenen diğer MaxiPuan ödüllü kampanyalar ile birleştirilebilir. Bankamız mensupları kampanyadan hariç tutulmuştur.

YIL SONUNA KADAR KULLANABİLECEKSİNİZ

Kampanya kapsamında kazanılan Pazarama MaxiPuan’lar “Anında Kredi Kartı” ile alınan başvurular dahil olmak üzere tüm bireysel asıl kredi kartlarına tahsis tarihini takip eden en geç 7 iş günü içinde yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kere yararlanabilecek ve müşteri başına azami 100 TL Pazarama MaxiPuan kazanılabilecektir.

Pazarama MaxiPuan’lar yalnızca Maximum Mobil içindeki Pazarama uygulamasında yer alan Online Alışveriş, Market Siparişi, İste Gelsin, Dijital Kod Market ve Araçta Öde menülerinde kullanılabilecektir. Yüklenen MaxiPuan’lar kuyum alışverişlerinde kullanılamayacaktır. Müşterilerin ödül MaxiPuan’larını kullanabilmeleri için kartlarını fiziki olarak teslim almaları gerekmektedir. Kampanya kapsamında yüklenecek MaxiPuan’ların son kullanım tarihi 31.12.2022’dir (bu tarih dahil)

SIRADAKİ GALERİ

e-Devlet'ten kontrol edin, 3 bin 340 TL'nizi alın e-Devlet'ten kontrol edin, 3 bin 340 TL'nizi alın