İş Bankası hesabı olanlar yaşadı. İş Bankası müşterilerine 500 TL hediye verme kararı aldı. Hediyenizi almayı unutmayın. İşte son tarih

Yeni yıla yaklaşırken bankalar da yeni yeni kampanyalarını duyurmaya başladı ve İş Bankası tarafından da yeni bir kampanya duyurusu yapıldı. Yapılan duyuruda 500 TL puan hediye edileceği belirtildi ve son tarih de paylaşıldı.

Google Haberlere Abone ol
İş Bankası hesabı olanlar yaşadı. İş Bankası müşterilerine 500 TL hediye verme kararı aldı. Hediyenizi almayı unutmayın. İşte son tarih - Resim: 1

500 TL HEDİYE EDİLİYOR

Konu ile ilgili olarak market, giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, kırtasiye, optik, züccaciye, ev tekstili sektörlerindeki ve seçili elektronik perakende firmalarındaki alışverişler sonrasında anında kartına para iade edilecek ve ve bunun da toplamı 500 liraya kadar çıkacağı vurgulandı.

İş Bankası tarafından yapılan duyuruda “Maximum Mobil veya İşCep’ten kampanyaya katılın, Bankamatik Kartı’nız ve Maximum Kart’ınızla market, giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, kırtasiye, optik, züccaciye, ev tekstili sektörlerindeki ve seçili elektronik perakende firmalarındaki kampanyaya dâhil Maximum üye işyerlerinden 9 Aralık 2022-1 Ocak 2023 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri 2. ve sonraki her alışverişinizde 50 TL, toplam 500 TL MaxiPuan” ifadelerine yer verildi.

Katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabileceğiniz belirtilen duyurunun devamında katılmak için Maximum Mobil veya İşCep uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabileceğiniz aktarıldı.