İş arayanlara müjde: Lise mezunları dahil yüksek maaş ile binlerce personel alınacak. Merakla beklenen PTT 2022 personel alımı detayları belli oldu

Uzun zamandır personel alımlarını durduran PTT’den personel alımı tarihi açıklandığı iddia edildi. Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT), personel alımı son zamanların en çok merak edilen konuları arasında yer alırken bilindiği gibi 55 bin kişilik kadro ihdası yapıldı ve 55 bin personel alımı beklendiği ifade edildi. PTT’den gelecek haberi vatandaşlar dört gözle beklerken koronavirüsle beraber ortaya çıkan pandemi süreci boyunca PTT personel alımlarına ara verildiği aktarıldı.

Google Haberlere Abone ol
İş arayanlara müjde: Lise mezunları dahil yüksek maaş ile binlerce personel alınacak. Merakla beklenen PTT 2022 personel alımı detayları belli oldu - Resim: 1

SEÇİMLERDEN ÖNCE ALIM OLACAK

PTT tarafından gelen son habere göre postacı, şoför ve güvenlik görevlisi ile temizlik personel alımı yapılacağı belirtildi ve özel şartların olduğu da aktarıldı.

PTT personel alımlarının Türkiye genel seçimlerinden önce yapılacağı paylaşıldı ve PTT, kargo teslim problemlerini gidermek adına personel ve postacı alımı yapılacağı da aktarıldı. Konu ile ilgili olarak söz konusu personel alımlarının seçimden önce yapılacağı aktarıldı.