İş arayan vatandaşlara büyük müjde! Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımına başladı. Yüksek maaş ile personel alınacak. Detaylar Resmi Gazete'de yayımlandı. Son başvuru tarihi ve kadro dağılımı belli oldu

Tarım ve Orman Bakanlığı, Resmi Gazete’de bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilanda personel alımı yapılacağı belirtildi ve Bakanlık tarafından Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’na personel alımı yapılacağı ifade edildi.

Google Haberlere Abone ol
İş arayan vatandaşlara büyük müjde! Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımına başladı. Yüksek maaş ile personel alınacak. Detaylar Resmi Gazete'de yayımlandı. Son başvuru tarihi ve kadro dağılımı belli oldu - Resim: 1

RESMİ GAZETE’DE İLAN YAYIMLANDI

Konu ile ilgili oalrak Kurumun, Resmi Gazete’de yayımlanan ilanına göre, merkez ve taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 5 denetçi, 29 uzman sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Ayrıca söz konusu personel alımına başvuru yapacak olan adaylarda KPSS şartı arandığı ifade edildi. Bu noktada Adayların 2022 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı’ndan (2020-KPSSP3) en az 70 puan almış olmaları gerektiği ifade edildi.