iPhone 14’ten yeni haber geldi! Fiyatı sızdırıldı. İşte iPhone 14 fiyatları

Eylül ayında resmi olarak tanıtılacak iPhone 14 ile ilgili bugüne kadar birçok bilgi sızdırıldı. Son olarak en çok merak edilen konulardan bir tanesi olan iPhone 14 modellerinin fiyat bilgisi de gün yüzüne çıktı.

Google Haberlere Abone ol
iPhone 14’ten yeni haber geldi! Fiyatı sızdırıldı. İşte iPhone 14 fiyatları - Resim: 1

Bugüne kadar iPhone 14 ile ilgili birçok bilgisi sızdırıldı. Sizler için sızan bu bilgileri derledik. İlk sızıntı iPhone’nin kamerası ile ilgili oldu. İddialara göre iPhone 14 kamerasıyla bugüne kadarki en iyi kameraya sahip iPhone olacak. Kameraya dair ilk verilen detay sensörle ilgili. iPhone 14, daha önceki modellerde olduğu gibi görüntü sensörünü Sony firmasından tedarik edecek. Ön kamera sensörünü ise Cowell ve LG Innotek firmaları karşılayacak.

Karanlıkta Daha Aydınlık Fotoğraflar Çekilebilecek

iPhone 14 ile kamerada devrim yaratmak istiyor. Bu nedenle Apple son yıllardaki en büyük ön kamera güncellemesini kullanıcılara sunacak. Ön kamerada da önemli güncellemeler yapılacak. Ön kamera içinde yeni lens kullanmayı planlayan Apple, diyafram açıklığını 1.9’a düşürecek. Bu sayede karanlıkta daha aydınlık fotoğraflar elde edilebilecek.