Instagram'da yeni dönem başladı DM ile alışveriş yapılacak Uzman isimden uyarı: Sahte işletme hesaplarına dikkat edin Instagram'da DM ile alışveriş nasıl olacak?

Hayatımızın önemli bir parçası haline gelen sosyal medya uygulamaları, başlatılan yeni yöntemler ile adeta bir pazar yeri özelliğine sahip oldu. Link paylaşımı ve reklamlar ile kullanıcıları alışveriş yapmaya çeken yöntemlerin yanı sıra İnstagram’da Direkt Mesaj’dan alışveriş dönemi başladı.

Google Haberlere Abone ol
Instagram'da yeni dönem başladı DM ile alışveriş yapılacak Uzman isimden uyarı: Sahte işletme hesaplarına dikkat edin Instagram'da DM ile alışveriş nasıl olacak? - Resim: 1

İnstagram Direkt Mesaj ile başlayan alışveriş döneminin e-ticaret davranışlarını 2 katına çıkacağının altını çizen Dijital Pazarlama Okulu Kurucusu Yasin Kaplan, “Sosyal medyada gezerken beğendiğimiz ve istediğimiz ürünlere vakit kaybetmeden direkt alışveriş yapabileceğiz. Sürecin kısalması ve güvenli olması nedeniyle alışveriş harcamaları giderek artacaktır. Burada kullanıcılar uygulamadan çıkmadan Direkt Mesaj ile herhangi bir ödeme yöntemi ile ödemelerini yapabilecekler” dedi.