Instagram'da gönderileri görmek için artık kullanıcılar para ödeyecek! Instagram paralı abonelik dönemi başladı: Türkiye'den Instagram abonelik ücreti ne kadar?

Instagram CEO'su tarafından yapılan açıklamaya göre Instagram'da belli kişiler ücretli gönderi ve Reels paylaşımları yapabilecek. Instagram'da abonelik hizmeti geçtiğimiz yıl başlamıştı. CEO Mosseri tarafından yapılan açıklamaya göre artık gönderileri gizlemek mümkün olacak. Bu gönderileri görmek isteyen Instagram kullanıcıları ücretli abone olmak zorunda kalacak. Peki Türkiye için Instagram abonelik fiyatı ne kadar?

Google Haberlere Abone ol
Instagram'da gönderileri görmek için artık kullanıcılar para ödeyecek! Instagram paralı abonelik dönemi başladı: Türkiye'den Instagram abonelik ücreti ne kadar? - Resim: 1

Instagram'daki sosyal medya fenomenleri ve Influencer'lar abonelik tabanlı sisteme geçmeye başladı. Daha önce Story'ler için sunulan abonelik tabanlı özellik artık içerik oluşturucuların Instagram'dan daha fazla para kazanmasını mümkün hale getirecek. ShiftDelete sitesinde yer alan habere göre Instagram CEO’su Adam Mosseri artık bazı gönderileri de gizlemenin mümkün olacağını açıkladı. Instagram'da bu gönderileri görmek isteyen kullanıcılar, ücretli abone olmak zorunda kalacak.