İki grubun silahlı çatışmasında torununun kınasına gitmek isteyen 90 yaşındaki kadın öldü, 4 kişi de yaralandı

Adana'da iki grubun otomobillerde çatıştığı silahlı kavgada, torununun nişan törenine gitmek için hazırlanıp evinin önünde tekerlekli sandalyede oturan Rahime Eker (90), başından vurularak hayatını kaybetti, 4 kişi de yaralandı.

Google Haberlere Abone ol
İki grubun silahlı çatışmasında torununun kınasına gitmek isteyen 90 yaşındaki kadın öldü, 4 kişi de yaralandı - Resim: 1

Olay, saat 18.30 sıralarında merkez Yüreğir ilçesine bağlı Selahaddin Eyyübi Mahallesi’nde meydana geldi. Sürücülerinin ismi öğrenilemeyen 23 ACF 274 plakalı otomobil ile plakası öğrenilemeyen başka bir otomobil, Selahaddin Eyyubi Mahallesi 3817 sokakta karşılaştı. Otomobillerdeki kişiler birbirlerine tabanca ile ateş etmeye başladı. Sürücüsünün, çatışmadan kurtulmak isteyen 23 ACF 274 plakalı otomobil, 3822 sokağa geldiği sırada bir evin bahçe duvarına çarptı. Diğer otomobildeki saldırganlar ise kaza yapan otomobile ateş tekrar edip kaçtı. Otomobilde bulunan 3 kişi yaralanırken, torununun kına törenine gitmek için hazırlanan ve tekerlekli sandalyede oturan Rahime Eker başından, aynı evde bulunan Side Yıldız (24) ise vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralı Yıldız, akrabaları tarafından hastaneye götürüldü.